ساماندهی تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی نقش مهمی در توسعه کشاورزی ایفا می کند.

منوی اصلی
نقشه
سامانه ثبت شکایات مردمیسامانه خرید و فروش نهاده های کشاورزیساتراپسامانه نهاده پخش(نپ)سامانه stos
اوقات شرعی
True
آب و هوا
نظر خواهي
اخبار ستادی
1397/2/30 يكشنبه

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اعضای شرکت تعاونی روستایی زنان عفت

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان ایلام، نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی عضو شرکت تعاونی روستایی زنان عفت با محوریت تولید محصولات سالم و ارگانیک در شهرستان ایلام گشایش یافت...
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان ایلام، نمایشگاه دستاوردهای زنان روستایی عضو شرکت تعاونی روستایی زنان عفت با محوریت تولید محصولات سالم و ارگانیک در شهرستان ایلام گشایش یافت.
این نمایشگاه با هدف بازاریابی برای تولیدات زنان روستایی، کمک به اقتصاد خانوارهای روستایی و نیز معرفی محصولات سالم از تولید به مصرف برگزار شده است.
تولیدات و محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه شده اند عبارتند از:صنایع دستی، خشکبار، عرقیات گیاهی، انواع ترشیجات و انواع محصولات کشاورزی و سبزیجات بسته بندی شده که معرف ظرفیت های تولیدی و اقتصادی زنان روستایی شهرستان بدره می باشند.
با توجه به اینکه زنان روستایی جز کم درآمدترین گروه های اجتماعی هستند و معمولا فعالیت های اقتصادی آنان به چشم نمی آید برگزاری چنین نمایشگاه هایی ضمن افزایش در آمد و بهبود وضعیت اقتصادی، توانمند نمودن و استقلال اقتصادی آنان و در روحیه کارآفرینی و مشارکت اجتماعی در اعضای تعاونی های روستایی نیز زنان موثر خواهد بود.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
سایت رهبریریاست جمهوریپایگاه اطلاع رسانی دولتوزارت جهادکشاورزی
اتحادیه ها
بيشتر
خانه | بازگشت |
nGuest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما