ساماندهی تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی نقش مهمی در توسعه کشاورزی ایفا می کند.

منوی اصلی
نقشه
سامانه ثبت شکایات مردمیسامانه خرید و فروش نهاده های کشاورزیساتراپسامانه نهاده پخش(نپ)سامانه stos
اوقات شرعی
True
آب و هوا
نظر خواهي
اخبار ستادی
1397/4/27 چهارشنبه

برگزاری مجمع عمومی عادی نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی در استان ایلام

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ایلام، مجمع عمومی عادی نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی در استان ایلام با حضور رئیس نظام صنفی کشور، مشاور رئیس نظام صنفی کشور، معاون اداری و مالی مدیریت تعاون روستایی استان و اعضا نظام صنفی کشاورزی شهرستانها....
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان ایلام، مجمع عمومی عادی نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی در استان ایلام با حضور رئیس نظام صنفی کشور، مشاور رئیس نظام صنفی کشور، معاون اداری و مالی مدیریت تعاون روستایی استان و اعضا نظام صنفی کشاورزی شهرستانها به منظور انتخاب اعضا هیات مدیره و بازرس در محل نمازخانه این مدیریت برگزار گردید.
در ابتدای جلسه ملک زاده رئیس نظام صنفی کشاورز کشور از زحمات و تلاش های اعضای نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی تقدیر و تشکر کرد.
وی همچنین برخی از اهداف نظام صنفی را گرد هم آوردن کشاورزان و ایجاد وحدت بین آنها، تلاش برای بهبود وضع اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و افزایش سطح رفاهی و سایر نیازهای صنفی اعضاء، کوشش در جهت استیفای حقوق و خواستههای مشروع و قانونی اعضاء، نظارت و کنترل بر تولید محصول سالم و با کیفیت در مراحل مختلف با هماهنگی و همکاری دستگاههای ذیربط عنوان کرد.
در ادامه تعرفه های رای گیری بین اعضا توزیع و سپس با جمع آوری و تطبیق تعداد آرا با حاضرین و شمارش نتیجه آرا به شرح ذیل می باشد:
یوسف جعفری نسب ، بهروز احمدی ، زینب قمری ، عادل فتحی ، فرشاد فرامرزی به عنوان 5 نفر عضو اصلی و علی حربی زاده با و کریم دوست محمدی به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند و خانم آزاده رحمانی نیز به عنوان بازرس اصلی انتخاب شد.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
سایت رهبریریاست جمهوریپایگاه اطلاع رسانی دولتوزارت جهادکشاورزی
اتحادیه ها
بيشتر
خانه | بازگشت |
nGuest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما